11 Haziran 2010 Cuma

Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı deneyimim


Buradaki yazımda Fikrimin mühim olmasından mütevellit sevgili Fikri Mühim sitesinin  Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı gönderdiğini ve bu ürünün özelliklerinden bahsetmiştim..Sıra geldi ürün deneyimime.. 

5 yaşındaki oğlum kreşe gidiyor, kreşte de resim vb. çalışmalarda etkin rol alıyor.Her akşam üstü başı  da boya içinde eve alıyoruz kendisini..eskiden çok üzülürdüm, o güzelim kıyafetlerinde lekeler çıkmaz, nasıl sinir ederdi beni..Ama artık üzülmeme gerek kalmadı..Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı imdad-eyledi..Şimdi ben mutlu,oğluşum mutlu, kıyafetlerimiz mutlu.Ama bakteriler çok mutsuz..Ne yapalım onların mutsuzluğu bizim mutluluğumuz demek..

Aşağıdaki t-shirt oğluma en çok yakıştırdıklarımdan..Bakın bir kreş mesaisi sonrası oğlumun üstünde ne hale geldi...İşte Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı kullanımı sonrası t-shirtün halii..Lekelerden eser yok, ilk günkü gibii..Seviyorum seni Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı ve bana bu deneyimi yaşattığın için seni de seviyorum Fikri Mühim...


Anneler kullanın bana hak verin.....

NOT:İsteyene itina ile fikri Mühim daveti yollanır...

3 yorum:

  1. inanılmaz bende hemen eşime söyleyip beyaz t-shortümdeki lekenin Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı ile çıkacağından bahsedeyim.

    YanıtlaSil
  2. reyhan hanım domestos leke cıkarıcı deneyiminiz bana yol ögödterdi gercekden.bu ürünü hemen denemek isterim

    YanıtlaSil
  3. Paratikla ve Aysu Gevrekci kullanın bana gerçekten hak vereceksiniz..

    YanıtlaSil

☼ Reyhan'a Yorum Bildir ☼

UNUTMA

Öleceğimiz son günden bugüne bir perspektifle bakacak olsaydık,kararlarımız çok farklı olurdu.(Leadbeater)