17 Nisan 2015 Cuma

Scholl ile Ayaklarda Pamuksu Dokunuş


Göz önüne serilen ayakların sezonu için geri sayım başladı...

Yüzümüzü ısıtan güneşle birlikte giysilerimizdeki fazlalıkları atarken kalın ayakkabı ve çizmeleri çıkartarak ayaklarımızın da hafifleyeceği bahar günleri gelip çattı. Kış süresince çorabın, kalın ayakkabı ve çizmenin içinde gözlerden uzak kalan, çoraba takılan, çatlayan topuklar ve kuruyan ayaklardan  kurtularak ayaklarımızı çekinmeden gösterme zamanı geldi.

Baharla birlikte gündelik bakım ritüeline Scholl Velvet Smooth Express Pedi’ni ekleyerek ayaklarınızdaki sertleşmiş deriden kısa sürede kurtularak özgürce göstermekten çekinmeyeceğiniz bakımlı ayaklara  kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Scholl tecrübesinin en yenisi, İngiltere’nin bir numaralı* ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde sertleşmiş deriyi bir dokunuşta ve birkaç dakika içinde temizleyerek ayakları topuklarla birlikte bebeksi yumuşaklığa kavuşturuyor. Gümüş renkli halkası sola çevrildiğinde çalışmaya başlayan ürün, dört adet kalem pille çalışıyor. Orta derecede baskı uygulayarak kuru ve temiz ayak ve topuklarda gezdirilen Scholl Velvet Smooth Express Pedi’nin ayaklarınızda yaratacağı farkı daha ilk kullanımda göreceksiniz. Ürün kullanımı sonrasında ayak bakımınızı topuk çatlak kremini sürerek tamamlayabilirsiniz.

*İngiltere’de Ağustos 2013 – Ağustos 2014  Nielsen Perakende Paneli ciro bazlı satış verilerine göre en çok satan ayak bakım ürünüdür.Tavsiye edilen satış fiyatı : 89.99 TL

8 yorum:

 1. güzell bir aparat eminim çok işe yarayacaktır hayırlı satışlarınız olsun sevgiler...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Firmaya hayırlı satışlar olsun evet:) Sevgiler..

   Sil
 2. Çok işe yaradığını bizati deneyerek öğrenmiş bulunmaktayım. :)))

  YanıtlayınSil
 3. İşe yarıyor mu gerçekten ? Ben hep hafif kalacağını o yüzden iyi bir temizleme yapmayacağını düşünmüşümdür?
  Bana da beklerim
  http://biraltibirsifir.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 4. Benim de çok merak ettiğim, denemek istediğim bir ürün bu. İndirim falan yakalarsam ilk alınacaklardan :)

  YanıtlayınSil

☼ Reyhan'a Yorum Bildir ☼

UNUTMA

Öleceğimiz son günden bugüne bir perspektifle bakacak olsaydık,kararlarımız çok farklı olurdu.(Leadbeater)