25 Ocak 2010 Pazartesi

Jolie-Pitt aşkı bitti mi, çift ayrılıyor söylentileri ayyuka çıkmış
Hollywood'un en gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin 250 milyon sterlin değerinde boşanma anlaşması imzaladığı belirtiliyor.Ayrılmaya karar veren çift, avukatlarına başvurup malvarlıklarını ayırdı.

Los Angeles’ın en ünlü boşanma şirketlerinden birine giderek 250 milyon sterlin değerinde boşanma anlaşması imzalayan Brangelina, altı çocuğun velayeti konusunda da mutabakata vardı.

Çiftin evlat edindiği Maddox, Pax, Zahara’nın dışında Shiloh, Knox ve Vivienne adlarında biyolojik çocukları bulunuyor.Notting:Ah benim bebekim,Shiloh' um Novel' ım nolcek şimdi..Belki seni düşünen yorgun düşer denilebilir ama, olsun sen de insansın, senin de duyguların var.Unutma burada senin için üzülen hiç kız çocuğu doğurmamış bir anne var, muckkk..

5 yorum:

 1. Son resim süper ağzını yesinler yavrum ya, diğer bebişlere de yazık, o anne sensin biliyorum canım kuzum nasılda duygusaldır ya mucx

  YanıtlaSil
 2. cok tük okuyucilarim olursa türkcede eklicem..ondan türk okuyucular ariom sekerim :)

  YanıtlaSil
 3. Stilim sevdiceğim Shilom ne tatlı demi ve tabii diğer bebişlere de yazık, ayrıcana Senin BÜDÜ' yü de sevecek, buraya resmini koyacak, bağrına basacak, doğacağı zaman yüreği pır pır atacak anne de benim..

  Ayşe canım, sen şimdiden Türkçe ekle canom,izleyen bulunur elbet,aman senin de kaç izleyicin var ki sanki demezsen sen koy türkçe bakim konularına ben de yazarımn burada bloğunu..

  YanıtlaSil
 4. Reyhanem anam haklısın tabii, kurban olsunlar o yüreğindeki insan sevgisine :)) Seviyorum seni.

  YanıtlaSil
 5. Mercü Stilom, sen de seviliyorsun tarafımca çokca..

  YanıtlaSil

☼ Reyhan'a Yorum Bildir ☼

UNUTMA

Öleceğimiz son günden bugüne bir perspektifle bakacak olsaydık,kararlarımız çok farklı olurdu.(Leadbeater)