18 Şubat 2013 Pazartesi

Burberry 2013 Sonbahar Kış Prorsum Koleksiyonu defilesi


Baş tasarımcılığını Christopher Bailey’nin üstlendiği ünlü İngiliz markası 2013 Sonbahar Kış Burberry Prorsum Kadın Koleksiyonu’nu 18 Şubat Pazartesi günü Türkiye saati ile 18:00’da görücüye çıkarıyor.

Burberry sizi  Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşecek defile ile Burberry ihtişamını yaşamaya davet ediyor.

Burberry’nin yeni koleksiyonunu tanıttığı defilesi Londra Hyde Park’tan canlı olarak Burberry World www.burberry.com adresinden izlenebilecek. Iphone ve Ipadlerinizden de kolaylıkla izleyebileceğiniz defilede, Burberry,Runway to Reality konsepti ile defile sırasında beğendiğiniz ürünleri canlı ve anında www.burberry.com adresinden online satın alma imkanı sunuyor.  Ayrıca tüm koleksiyonun görselleri Burberry’nin Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram ve Pinterest sayfalarında da yayınlanacak. Ayrıca markanın baş tasarımcısı Christopher Bailey Burberry’nin global Twitter hesabı olan @Burberry sayfasını devralarak koleksiyonu canlı canlı yorumluyor.

Her türlü dijital ve teknolojik yeniliği markasına adapte etmeyi gelenek haline getiren Burberry 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda da teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak koleksiyon parçalarını kişiye özel hale getiriyor.

Burberry Bespoke konsepti, Burberry’nin ikon haline gelen parçası trençkotu 12 milyon farklı kombinasyon seçeneği ile kişiselleştirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca siparişe hazır defile ürünlerinin yapım aşamasını, işçilik ve podyum hazırlıklarını dokunmatik ekran desteği bulunan tüm cihazlardan takip edebilme imkanı sunuluyor.

Burberry Runway Made to Order konsepti ise Burberry dış giyim ve çantalara uygulanabilen isim plakaları ile kişiselleştirmeye yeni bir yorum katıyor.

Türkiye’den ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil’ in en ön sıradan izleyeceği defilenin davetiye videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

☼ Reyhan'a Yorum Bildir ☼

UNUTMA

Öleceğimiz son günden bugüne bir perspektifle bakacak olsaydık,kararlarımız çok farklı olurdu.(Leadbeater)